EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

FALOŠNÝ ČOKOLÁDOVY KOLÁČ Z ČERVENEJ FAZULE

FALOŠNÝ ČOKOLÁDOVY KOLÁČ Z ČERVENEJ FAZULE

Kto by povedal že koláč z červenej fazule môže byť taký fantastický. Pripravte si tento falošný, čokoládový koláč z červenej fazule a budete naozaj veľmi milo prekvapený,aký je veľmi chutný. Pred nejakým časom by ma ani nenapadlo, že sa dá pripraviť takýto bohatý, čokoládový koláč absolútne bez výčitiek? Pripravuje sa z troška netradičnej suroviny. Keby, že neviete, že ju tento koláč obsahuje, nikdy by ste ju neuhádli, pretože po nej ani stopy. A výsledok? Úplne dokonalý!  Ešte jeden bonus neobsahuje ani gram múky a naopak, obsahuje malé množstvo sacharidov veľké množstvo proteínov. Oproti ostatným koláčom. Pri chudnutí a celkovo pri zdravom životnom štýle, ako stvorený. Určite sa ani nášteva nenahnevá keď ju prekvapíte s takouto mňamkou.

FALOŠNÝ ČOKOLÁDOVÝ KOLÁČ Z ČERVENEJ FAZULE

ČO BUDEME POTREBOVAŤ NA PRÍPRAVU KOLÁČA?

  • plechovka (425 ml) červených fazuliek 2 KS
  • 3 ks vajce (najlepšie domáce )
  • 1 šálka kokosový cukor
  • 6 PL kokosový olej
  • 6 PL práškové kakao
  • 2 ČL mletá škorica
  • 1 kypriaci prášok do pečiva 1 a 1/2ČL
  • soľ štipka

POSTUP:

V malej miske zmiešať práškové kakao, prášok do pečiva, mletú škoricu a štipku soli. Vedľa vo väčšej mise s ponorným mixérom spolu vyšľahame vajcia, olej a cukor, dokiaľ zmes nebola nadýchaná. Následne pridajte  fazule (ak použijete fazule v plechovke nezabudnite ich dobre prepláchnuť) a mixovať znova do hladkej konzistencie.

Nakoniec kakaovú zmes drevenou varechou vmiešať do mokrej zmesi. Zmes vylejte do  do tortovej formy, alebo na plech. Pečieme 40-50 minút.na 200 st. Na záver, môžte koláč poliať horkou čokoládou, najmenej 70%. Koláč je naozaj výborny a nikto ano nezistí že hlavná ingrediencia sú fazule 🙂

Prajem vám dobrú chuť 🙂 

 

SKVELÝ TIP NA ZÁVER:

Z tejto zmesi si kľudne môžte spraviť aj mufiny, ako som to vyskúšala ja a boli výýýýýýborne 🙂

 

PS: Ak sa vám recept páčil  tak dajte LIKE a zdielajte s priateľmi na facebooku.