EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

Obchod

Cena 30 – dňovej výzvy je 29,90€

30 – dňová výzva

Pozývam ťa na cestu totálnej transformácie tvojho tela a mysle. Za 30 dní zažiješ také výsledky, o ktorých sa ti ani nesnívalo. Myslím to naozaj vážne. “Zoberiem ťa za ruku” a naučím ťa, ako schudnúť bez jojo efektu raz a navždy a hmotnosť si navždy udržať.

Naučíš sa presné postupy a overené stratégie ako docieliť tvoju vysnívanú postavu. Vybuduješ si NOVÉ JA, KRAJŠIE JA, SEBAVEDOMEJŠIE JA, PRÍŤAŽLIVEJŠIE JA. Ukážem ti krok po kroku, ako môžeš aj ty získať telo po ktorom už túžiš roky bez dietovania, hladovania a týrania. Vstúp a získaš NOVÉ TELO už za 30 dní!

Cena e-booku je 8,90€

5-dňový plán na ploché brucho

Jediný spôsob, ako zmenšiť obvod pásu a získať ploché brucho je zamerať sa na toxíny vo vašom tele a naštartovať trávanie.

Na to použijeme tento 5 dňový plán aby sme dostali z vášho tela toxíny preč a zároveň naštartovali váš spomalený metabolizmus súčasne.

Jednoduchý 5-dňový plán s jednoduchými receptami, ktoré sú pripravené tak, aby vaše telo na jednej strane dostalo všetko čo potrebuje (bielkoviny, tuky, sacharidy) ale na druhej strane jedlá sú pripravené aby boli veľmi ľahko stráviteľné, aby sme podporili detoxikáciu tela, spaľovanie tukov zlepšili trávenie a budovali beztukovú svalovú hmotu.

10-dňový DETOX na formovanie postavy

Týmto 10-dňovým DETOXOM na formovanie postavy vám garantujem, že ste nikdy predtým nezažili nič podobné. Je to osvedčený 10-dňový program, ktorý vám poskytne úžasne výsledky čo v najkratšom čase. (už za 10 dní)

Nasledujte ho prosim presne deň po dni a okamžite začnete páliť váš nadbytočný telesný tuk, zrýchlovať metabolizmus, detoxikovať telo a budete sa cítiť omnoho mladšie, krajšie, vitálnejšie.

Začnite aj vy chudnúť bez jojo efektu, týrania, hladovania, ako už mnoho žien pred vami.

Cena e-booku je 9,90€