EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

Fitness zmrzlina – recept

Fitness zmzlina BEZ výčitiek

Moja najobľubenejšia zdravá maškrta, po ktorej nemám žiadne výčitky

Pripravte si aj vy túto  FITNESS ZMRZLINU, po ktorej nebudete mať žiadne výčitky, práve naopak vaše telo sa vámpoďakuje, lebo po tejto zmrzline budete chudnúť. Vyskúšajte a sami sa presvedčte. Príprava vám zaberie len 5 min.

 

Príprava FITNESS ZMRZLINY bez výčitiek

 

Budeme potrebovať:

1 šálka mrazeného lesného ovocia: Lesné plody sú bohaté  na antioxidanty, vlákninu a  vitamíny ktoré vám pomôžu extrémne hýbať ručičkou na vašej váhe smerom dolu. Tak tiež si podporíte a zrýchlite  metabolizmus, upravíte trávenie a obrovským benefitom je že toto zázračne ovocie ma aj protizápalové účinky, čo prospieva k detoxikácii tela. 1 šálka lesného ovocia má len 100 kalórii.

1ks biely grécky jogurt: Grécky jogurt obsahuje vysoký podiel bielkovín, ktoré sú nutnosťou pri chudnutí a formovaní postavy. Vysoký podiel bielkovín navyše udržujú človeka dlhšie sýteho, čo v prípade po zjedení obyčajného jogurtu človek pociťuje hlad už po cca 20min. Grécky jogurt  je navyše plný  probiotík, , ktoré podporujú trávenie a   posilňujú imunitu.

1PL lyžica medu: Med je prírodné antibiotikum, ktoré obsahuje množstvo vitamínov( A, B1, B2, B6, B12, C, D, H, K, E, P, vápník, fosfor, draslík, sodík, hořčík, železo, kremík,mangán…) Ďalej pôsobi, ako prevencia proti rakovine , ochorení srdca. Pomáha pri tráviacich ťažkostiach, reguluje krvný tlak a mnoho ďalšieho, práve preto  ho určite poznáte pod názvom  „tekuté zlato“.

Postup :

V tejto zdravej a chutnej maškrte najdete dokonalú kombináciu dobrého tuku, bielkovín a sacharidov. Všetko čo vaše telo potrebuje na spálenie prebytočného tuku. Tento recept na fitness zmrzlinu sa stal najobľubenejším u mojich klientiek. Nie je to však jediny recept, ktorý vám pomôže pri spaľovaní telesných tukov a zrýchleni metabolizmu.

Preto som vytvorila e-book: 5-dňový plán na ploché brucho s lahodnými receptami, ktoré naštartujú spaľovaníe vnútorných tukov. Potraviny, ktoré tam nájdete majú protizápalové účinky, ktoré vám pomôžu pri tráveni a detoxikácii, aby ste už za 5 dní mali plochšie bruško.

 

Chcete viac takýchto receptov?

 

Ste pripravená prestať pripravovať jedlá, ktoré vám nutrične nič nedávaju a ešte k tomu po nich priberáte, ale práve naopak chcete začať pripravovať jedlá ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu a ešte navyše vám pomôžu eliminovať toxíny v tele a zredukovať telesnú tuky?

Ak áno,tak stlačte nižšie na tlačitko „ďalšia stránka“

 

Objavíte presný 5-dňový plán s receptami  na spaľovanie tukov, ktoré sú pripravené tak aby vaše telo dostalo tie správne proteíny, tuky a sacharidy, ktoré urýchlia stratu vášho telesného tuku. A zároveň sa  eliminujú aj toxíny vo vašom tela a upraví sa vám trávenie, čo vedie k plochšiemu brušku.