EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

5-dňový plán na ploché brucho

Ahoj Kráska

Máš 5 dní ? To je všetko čo potrebuješ.

Zaberie to len 5 dní!!

5 dní, aby si sa zbavila nadbytočného tuku okolo tvojho pásu  a  zároveň škodlivých toxínov v tvojom tele .

Budeš mať o mnoho viac energie, vitality ako kedy predtým a tvoj obvod pásu klesne rapídne dole.

Naštartuješ si metabolizmus a dáš do pohybu trávenie.

 

Túžiš aj ty, po krásnom a plochom brušku? Túžiš si vyformovať postavu, detoxikovať telo a naštartovať spomalený metabolizmus? Ak si si odpovedala ÁNO, tak pokračuj ďalej na tejto stránke.

 

Kto je Evka Miklúšková?

 

Volám sa Evka Miklúšková, som špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy, pomáham a učím ženy, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadných výčitiek.

Som tak tiež matkou dvoch  úžasnych detí Lucasa a Nicole:)

Kde to všetko začalo ?

Pred 13 rokmi som bola na vašich miestach. Vycestovala som do Anglicka, kde som žila 5 rokov. A tam začalo moje priberanie. Kilo po kile a zrazu ani neviem ako a mala som o 7 kíl navyše.

Bola som zúfalá, začala som držať diéty, obmedzovať sa v jedle, hladovať, dokonca som pridala aj šport, ale bohužial NIČ nepomáhalo váha stále stála ani gram dole, dokonca v niektorých momentoch mi váha ešte aj stúpla kilo, dve navyše.

Prestala som mať rada svoje telo a každým dňom som nachádzala len nedostatky. Neforemná postava, ovisnuté brucho…atď.

Ešte aby nestačilo pridali sa k tomu aj zdravotné problémy, ako zápcha, nafúktnuté brucho, extrémna únava, vyčerpanosť, vypádavanie vlasov, ekzém, hrčka v prsníku a toto všetko to zakončila NEKONTROLOVATEĽNÁ CHUŤ NA SLADKÉ.

Bola som schopná zjesť celú čokoládu na posedenie v tom momente to bol skvelý pocit, vychutnávala som si ju, ale hneď ako som ju zjedla prišli hrozné výčitky.

Bola som v koncoch, nevedela som čo mám robiť, na koho sa obrátiť, kto by mi s tým pomohol.

Trápila som sa až dovtedy pokiaľ som nezistila, že ak chcem schudnúť bez JOJO efektu- navždy a natrvalo, nestačí len zmeniť stravu a tráviť hodiny a hodiny vo fitku. To je strašne málo.

A začala som študovať…

Počas mojej praxe, učenia, vzdelávania sa, skúšania (čo funguje a čo nie) cestovania po rôznych seminároch, tréningoch, konferenciách, som zistila že za krásnou, sebavedomou, ženou ktorá  je spokojná vo svojom tele, je spokojná so svojou hmotnosťou je omnoho, omnoho viac, než len nefunkčné DIÉTY, ktoré vám viac ublížia, ako pomôžu.

A práve preto toto učím ženy po celom slovensku a česku, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU, týrania a hladovania, aby sa už nikdy nemuseli trápiť s kilami navyše.

Učím ich to, čo som sa ja musela učiť a študovať roky, aby som na to prišla.

Mojím programom chudnutia už prešlo mnoho žien, ktoré na začiatku nevedeli, ako schudnúť, nevedeli, ako docieliť svoju vytúženú postavu, boli úplne stratené. V dnešnej dobe sú to krásne, sebavedomé ženy, ktoré dosiahli svoj cieľ chudnutia.

Ja a moje tehotenské kilá navyše

Pri jednom aj druhom tehotenstve som pribrala 15-16kg. Popôrodné kilá zišli naozaj veľmi rýchlo a taktiež rýchlo som sa dostala naspäť do formy, ale to len preto, lebo viem, ako naše ženské telo funguje, čo potrebuje a čo naopak mu veľmi škodí. Teraz už viem že schudnúť a hmotnosť si udržať je veľmi jednoduché, ak sa dodržia určité kroky a strátégie.

 

Dôvod, prečo sa cítiš unavená a vyčerpaná, je lebo tvoje telo má príliš veľa vnútorných tukov.

 

Viete o tom že pohyb, správna kombinácia potravín a sebeláska (mať sa rada – milovať svoje telo, také aké momentálne je) sú základným kameňom pre vašu vysnívanú a vytúženú postavu ?

To je to čo možno neviete a zabraňuje vám to  k dosiahnutiu vašej sexy postavy.

Premýšľali ste niekedy, prečo …

 • sa cítite vyčerpaná, unavená a bez energie?
 • prečo vás z ničoho nič začne bolieť hlava?
 • prečo už máte roky problém so zápchou, alebo hnačkou?
 • prečo máte problémy s trávením (nafukovanie, plynatosť…atď)
 • prečo máte akné, alebo kožné problémy
 • prečo sa vám už roky nedarí schudnúť aj keď sa snažíte?

 

Kde je ten problém?

V prvom rade sú to škodlivé toxíny, ktoré sa dostávaju do vášho tela prostredníctvom pesticídov vo vašom jedle, vo vode, v liekoch mydlách,šampónoch, v kozmetike a dokonca aj dymom, ktoré vdychujete.

Faktom je, že nie je možné sa im úplne vyhnúť – toxíny sú VŠADE

Teraz budete možno prekvapené?

Dokonca za toxíny v tele považujeme aj viscerálny (brušný) tuk, Tento brušný tuk spôsobuje zväčšovanie obvodu pása a mnohé zdravotné problémy.

Určitý podiel brušného (viscerálneho) tuku je pre nás životne dôležitý. Problém nastáva, ak je tento podiel väčší, než zodpovedá nášmu veku, pohlaviu a podobne. V tom momente sa z nášho pomocníka stáva veľmi nebezpečný až zákerný nepriateľ.

Viscerálny tuk (brušný) produkuje škodlivé látky(toxíny) a extrémne spomaľuje metabolizmus. Výsledkom sú krvné zrazeniny, upchaté cievy, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, infarkt, mozgová príhoda a neskôr aj onkologické ochorenia.

Dokonca môže aj za chrápanie, poruchy spánku, extrémnejšie a zapáchajuce  potenie sa. A to všetko z jedného „tučného brucha“.

Máte veľa stresu, alebo depresie?

Je dokázané, že ženy s príznakmi depresie majú omnoho vyššiu pravdepodobnosť, že ich brušný tuk bude omnoho viac zastúpený v tele ako u žien bez výraznejších prejavov depresie, alebo stresu.

Súvisí to hlavne s tým, že ženy, ktoré trpia depresiami alebo stresom majú málo pohybu a veľmi zlé stravovacie návyky, tým pádom sa v ich tele toxíny hromadia veľmi rýchlo, čo má aj za následok zhoršenie nálady (nervozita, podráždenosť, hnev,vyčerpanosť a pod.)

Toto všetko bola  zlá správa.

Ale je tu lepšia správa!

 

Teraz môžete týmto 5 -dňový plánom docieliť zmenšenie vášho obvodu pásu a naštartovať vaše chudnutie tým správnym smerom.

Naštartujte váš spomalený metabolizmus týmto 5 dňovým plánom na ploché brucho.

Jediný spôsob, ako zmenšiť obvod pásu a získať ploché brucho je zamerať sa na toxíny vo vašom tele a naštartovať trávanie.

Na to použijeme tento 5 dňový plán aby sme dostali z vášho tela toxíny preč  a zároveň naštartovali váš spomalený metabolizmus súčasne. Dostaneme vaše telo do pohybu.

Jednoduchý 5-dňový plán s jednoduchými receptami, ktoré sú pripravené tak, aby vaše telo na jednej strane dostalo všetko čo potrebuje (bielkoviny, tuky, sacharidy) ale na druhej strane jedlá sú pripravené aby boli veľmi ľahko stráviteľné, aby sme podporili detoxikáciu tela, spaľovanie tukov zlepšili trávenie a budovali beztukovú svalovú hmotu.

Čo získate týmto 5-dňovým plánom?

 

 • Vysoko účinný a kompletný 5-dňový plán, ktorý extrémne rýchlo eliminuje toxíny, zrýchli váš metabolizmus a zmenší obvod vášho pásu (vaše brucho bude plochšie)

 

 • Super potraviny, ktoré vám pomôžu, prečistiť vaše telo od toxínov a redukujú škodlivý zápal vo vašom čreve.

 

 • Prírodné, ale mimoriadne silné antioxidanty, ktoré vám spália brušný tuk a dostanú telo do predčasného spaľovania tukov.

 

 • A na koniec 30-sekundový „super tip“ ktorý naštartuje vaše spaľovanie tukov hňed od ránna

 

 • Afirmácie-Milum svoje telo, ktoré vám pomôžu a hlavne naučia vnímať vaše telo z iného uhla pohľadu a extrémne vám pomôžu pri vašej premene.

 

Toto všetko sa uskutočňuje jednoduchou, ale veľmi účinnou 5 fázovou detoxikáciou na bunkovej úrovni.

 

1.deň

V tomto prvom dni pripravujeme telo na očistu tela, začína proces odstránenia toxínov vo vašom tele, ktoré máte v medzibunkovom priestore.

Cítite, ako vaše telo dostáva novú energiu.

 

2.deň

Počas tochto druhého dňa pridávate do tela jemné protizápalové potraviny, aby sa vaše telo zbavilo zápalov, hlavne v tráviacom trakte. Jedná sa o recepty, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby umožnili vašemu telu prirodzené a bezpečné vyčistenie od toxínov z vášho organizmu.

 

3.deň

Počas tohto 3-dňa pokračujeme  v procese vyplavovania toxínov z tela a nadbytočného telesného tuku. Vaše telo sa dostáva de režimu  spaľovania tukov a v tomto procese pokračujeme 4 a 5 deň.

 

4 – 5 deň

V týchto dňoch sa ešte zameriame na vyplavenie toxínov z pečene, čiže prečistíme si pečen, podporíme metabolizmus a spaľovanie vnútorných, ale aj podkožných tukov a zároveň v týchto dňoch už aj vyživujme telo a dostávme telo do predčasného a zrýchleneho režimu spaľovania tukov

Celý tento 5- dňový  proces robíte bez hladovania a týrania vášho tela, lebo jedlá sú navrhnuté tak, aby ste nezaťažovali vaše telo a nespomaľovali váš metabolizmus, práve naopak extrémne sa vám zrýchli po týchto 5 dňoch.

Tento 5-dňový plán je navrhnutý tak, aby vám priniesol úžasné výsledky po ktorých túžite a aby ste sa cítili skvelo, plná energie a vitality.

Keď ukončíte týchto 5 dní vaše telo bude v rovnováhe, vaše orgány budú omnoho čistejšie, budete mať viac energie, menší obvod pásu (menšie bruško) a taktiež sa vám vylepší pleť.

Ak ste sa začítali až tu, tak to potom určite beriete vážne a chcete pre vaše telo urobiť maximum, prevziať kontrolu nad vašim zdravím, vyčistiť telo od toxínov, nánosov a zbaviť sa tukových zásob.

Všetko, čo teraz potrebujete je rozhodnúť sa.

 

Ja chcem na sebe zapracovať, aby som dosiahla ploché brucho  a chcem začať ešte DNES

 

Zažite aj vy ten pocit, keď sa po 5 dňoch budete cítiť, ako znovuzrodená, budete mať omnoho viac energie,  vaše telo bude čistejšie, bude pracovať v zrýchlenom režime spaľovania tukov a váš obvod pásu sa rapidne zmenší.

Sľubujem, že to zažijete, keď poviete ÁNO tomuto 5-dňovému plánu na ploché brucho.

zaberie vám to len 5 dní!!!

Aj pre vás toto môže byť začiatok vašej cesty. Vášho NOVÉHO JA.

Tento úžasný 5-dňový program na ploché brucho robí to, čo nemôžu robiť žiadne pilulky, čarovné nápoje na chudnutie –  prirodzene spúšťa schopnosť vášho tela nakopnúť a naštartovať extrémne spomalený metabolizmus a detoxikovať telo.

Pokračujte – objednajte si teraz, 5 dňový plán na ploché brucho.

Som o tom presvedčená, že tento 5-dňový plán na ploché brucho bude pracovať pre vás, akonáhle začnete používať tieto osvedčené stratégie, ktoré pomohli mne a mnohým ženám.

Výsledky žien, ktoré išli do akcie…

Garancia vrátenia peňazí

 

A ak si po 5-dňoch od začiatku, ako nabehnete na 5-dňový plán poviete,  že vám tento plán nič nedal, nebudete sa cítiť lepšie, ľahšie, vitálnejši, neupraví sa vám trávenie, nebudete mať mať menšie bruško, viac energie…atď. Napíšte mi  e-mail a ja vám vrátim peniaze bez toho, aby som sa vás na čokoľvek pýtala.

„Som maximálne presvedčená, že už za 5 dní sa vaše telo rapidne zmení, lebo dáte do pohybu aj vašu myseľ

Rozhodnutie je LEN NA VÁS

 

Nevzdávajte sa na ceste za vašou vysnívanou a vytúženou postavou, aplikujte do svojho života rady ktoré fungujú a prinášaju reálne výsledky. Ja sama a moje klientky ich denno denne používame.

Prajem vám skvelý pocit zo samej seba.

„miluj svoje telo a chudni bez JOJO EFEKTU“

S pozdravom Evka Miklúšková

Špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy.

Ďalšie výsledky…