EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

30-dňová výzva

Ste žena, ktorú trápia…
 • Kilá navyše ?
 • Necítite sa príťažlivo, sebavedomo, aleboSEXI  ?
 • Vadí vám vaše ochabnuté brucho, alebo veľké stehná a zadok ?
 • Už sa radšej ani nepozeráte na seba do zrkadla ?
 • Nemáte radi ani samu seba ?
 • Bojíte sa postaviť na váhu ?
 • Hambíte sa postaviť nahá pred zrkadlo?
A ešte aby nestačilo začínajú sa objavovať už aj menšie, alebo už väčšie zdravotné problémy? Ako napríklad:
 • únava, vyčerpanosť, vypádavanie vlasov
 • zápcha, nafúknuté brucho, plynatosť
 • akné, ekzémy. zavodňovanie
 • vysoký krvný tlak, alebo cholesterol, cysty, hrčky na tele
 • onkologické ochorenie…atď

Túžite aj vy po…

 • krásnej a štíhlej postave ?
 • chcete sa cítiť ľahšie, vitálnejšie, zdravšie..atď
 • chcete mať viac energie ?
 • chcete byť sexi pre vášho partnera ?
 • túžite samej sebe dokázať, že vy to zvládnete ?
 • túžite po novom tele už roky ?
 • chceli by ste si obliecť veci, ktoré vám už 1-2 roky „trčia“ v skrini ?
 • chcete sa naučiť mať samu seba rada ?

Držali ste niekedy v minulosti nejakú dietu? Schudli ste a vaše vytúžené kilogrami ste nabrala  naspäť? Vracal sa k vám známy nepriateľ  JOJO EFEKT pravidelne?

100-ky žien po celý svoj život strávia v jednom kolotoči diéta jojo-efekt, diéta-jojo-efekt. Možno ste niektorú z diét, či  „zaručených“ prípravkov na chudnutie vyskúšali aj vy.

No bohužial trvalé chudnutie sa nedostavilo.

Ak ste boli aj vy obeťou „odskúšaných“ diét a rôznych tabletiek na chudnutie, ak ste aj vy frustrovaná z toho, že sa vám kilá vracajú naspäť…

30 dňová výzva pre vás

Dostaň svoje telo a myseľ do formy

UŽ ZA 30 dní.

Kto vás bude sprevádzať 30-dňovou výzvou?

Volám sa Evka Miklúšková a som špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy, už 7 rokov vediem  ženy k zdravému životnému štýlu  a nie len to, pomáham a učím ich ako schudnúť bez jojo efektu, týrania, hladovania a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadných výčitiek.

Mojím cieľom je pomáhať ženám aby sa z nich stali krásne, sebavedomé a príťažlivé ženy. Myslím že tento svet potrebuje viac žien, ktoré prekypujú zdravím, šťasťím spokojnosťou a láskou.

Mojim cieľom je „vziať vás za ruku“ a ukázať vám postup, krok za krokom, ako môžete aj vy získať telo, po ktorom túžite už roky a budete na seba hrdá. Aj ja som chcela v minulosti schudnúť, cítiť sa zdravo byť plná energie. Chcela som si vyformovať a  spevniť postavu, aby som sa cítila príťažlivo a sebavedomo. Čoraz viac žien si myslí, že keď chce schudnúť, tak musí držať prísne diéty, prísne sa kontrolovať  a dodržiavať prísne a striktné jedálničky a ešte k tomu stráviť hodiny a hodiny v posilňovni. Ale ignorujú dôležitý fakt o chudnutí: Rýchlosť akou budete chudnúť natrvalo  je priamo úmerná tomu: 
 • ako budete detoxikovať vaše telo
 • ako budete kombinovať potraviny
 • ako si budete vyberať potraviny
 • ako budete vašému telu dodávať potrebné živiny
 • ako budete milovať, alebo nenávidieť svoje telo
 •  Ak NEVIETE, ako správne kombinovať potraviny, tak je ťažké schudnúť
 •  Ak NEDODÁVATE telu potrebné živiny, vitamíny a stopové prvky, tak vaše telo trpí bunkovou podvíživou, čo spôsobuje mnohé zdravotné problémy.
 • Ak NEBUDETE vaše telo detoxikovať na úroveň bunky dostatočný čas, tak sa vám bohužial nepodarí schudnúť tak ako by ste si želali.
 • Ak NEBUDETE vaše telo milovať také , aké momentálne je, tak bohužial nikdy nedocielite krásnu a štíhlu postavu, po ktorej túžite už roky.
Dáva vám to zmysel, že? A práve preto som pre vás vytvorila… 

30 – dňovú výzvu

dostaň svoje telo a myseľ do formy – UŽ za 30 dní 

Preto 30 dní lebo vašemu mozgu trvá 30 dní, kým sa z vášho správania stane zvyk.

Prvým krokom je, rozhodnúť sa, že už nechcete vaše „staré telo“ už bolo dosť prísnych diét, pokusov a omylov, ktoré aj tak nikam neviedli. Už bolo dosť kritizovania a obviňovania vášho tela, že máte veľký zadok, veľké stehná, veľké brucho…atď

Práve naopak rozhodnite sa pre vaše nové telo, krásne telo, štíhle telo, sexi telo, zdravé telo po ktorom už túžite roky a pozývam vás na cestu za vašou krásnou a štíhlou postavou.

Začnite aj vy chudnúť bez jojo efektu

a dostaň svoje telo a myseľ do formy.

 

Schudnúť a nepribrať späť, byť vitálna a plná energie je fantastický pocit.

Chcete ho zažiť aj vy?

Ak naozaj túžite

 • schudnúť bez jojo efektu, aby ste sa už nikdy netrápila s vašimi kilami navyše
 • byť zdravá, vitálna, sebavedomá a príťažlivá žena
 • obliecť si nové šaty, alebo plavky a byť so sebou spokojná

Tak toto je presne pre  vás.

Ukážem vám presne čo potrebujete robiť, aby ste aj vy schudli RAZ a NAVŽDY. Ukážem vám čo funguje mne a  mojím klientkám, ktoré už docielili svoj cieľ.

Chcete aj vy ??

Ak áno, tak vás pozývam, aby ste sa ZAPOJILI do mojej 30 dňovej výzvy za vašou novou postavou.

Doprajte si 30 dní a pridajte sa k ďalším ženám, ktoré sa už naučili milovať svoje telo a už vedia, čo presne majú robiť, aby dosiahli krásnu a štíhlu postavu, vedia ako sa stravovať, detoxikovať telo a kombinovať potraviny.

Viem, že je to obrovská príležitosť a zároveň výzva!

Sľubujem vám, že vám dovolím nahliadnuť za oponu a vyhnúť sa všetkým najčastejším chybám, prečo sa vám doteraz nepodarilo schudnúť.

Ukážem vám najrýchlejší spôsob, ako sa dostať zo stavu, v ktorom ste teraz do stavu, kde chcete byť.

Ako špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy vám viem:

 • Ukázať, ako naštartovať metabolizmus a spáliť tuk a zbaviť sa toxínov
 • Pomôcť prirodzene sa zbaviť zdravotných problémov ako sú zápcha, akné, chute na sladké, vysoký cholesterol, vysoký tlak atď.
 • Odhaliť tajomstvo, ako dosiahnuť vaše sny a podporiť vás v dosahovaní cieľov
 • Prezradiť, vďaka čomu môžete mať omnoho viac energie, vitality a byť príťažlivá a sebavedomá žena, ktorá miluje samu seba, schudla a vyformovala sa jej postava
 • Zabezpečiť vám potrebnú podporu a motiváciu pri chudnutí, už v tom viac nebudete sama, budete v tom s dalšimi ženami s ktorými sa budete vzájomne podporovať, motivovať a som tu samozrejme ja počas celej cesty procesu, aby som vásviedla krok po kroku.

Túto výzvu som pre vás pripravila tak, aby ste schudli bez jojo efektu, bez dietovania, bez týrania, bez hladovania, aby ste sa už nikdy nemuseli trápiť s vašimi kilami navyše.

 

Čo obsahuje 30 dňová výzva ?

 

1, 4x meditačné nahrávky

Základom chudnutia bez JOJO efektu je začaťmilovať samu seba, začať milovať svoje telo také, aké momentálne je, bez ohľadu na to že momentálne sa vám niečo na vašom tele nepáči.

Či už je to veľký zadok, alebo veľké stehná, alebo veľké brucho. To nie je teraz podstatné. Podstatné jezačať milovať samu seba, bez výčitiek. Viem, že toto je pre ženy najťažšie sa naučiť. Nikto nás neučilako sa mať rada.

A práve preto som vytvorila krátke 4 minutové meditačné nahrávky, ktoré budete počúvať každý deň a budú vám extrémne pomáhať na vašej ceste za vašou vytúženou a vysnívanou postavou.

Ak sa nenaučíte milovať svoje telo NIKDY sa vám nepodarí schudnúť zdravo, správne, aby ste sa cítila vo svojom tele, ako bohyňa.

Ak chcete naozaj schudnúť RAZ a NAVŽDY potrebujete sa naučiť milovať svoje telo také, aké momentálne je bez žiadných výčitiek, ak sa to nenaučíte tak horko ťažko dosiahnete krásnu a štíhlu postavu.

2, 4x stravovací plán

Dôležitou úlohou chudnutia bez JOJO EFEKTU je aj naučiť sa správne a zdravo stravovať sa. Preto som vytvorila štyri stravovacie plány, každý na jeden týždeň, ktorý vám bude pomáhať a učiť vás, ako sa máte stravovať a hlavne, ako kombinovať potraviny.

V stravovacích plánoch v danom týždni nájdete rôzne tipy na raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru, druhú večeru. a dokonca aj na sladké, ale zdravé maškrty, ktoré si budete môcť dopriať bez výčitiek. Stravovacie plány NIE SÚ robené formou DIETY ani formou PRÍSNYCH JEDÁLNIČKOV. Práve naopak vy si vyberiete čo budete jesť a načo budete mať chuť.

Dôležité je naučiť sa správne kombinovať potraviny a vyberať si menšie zlo z potravín.  Všetky jedlá sú ľahko-stráviteľné a obsahujú veľa vlákniny, vody, kvalitných proteínov, dobrého tuku, veľa živín a práve preto bude rýchlo dosahovať výsledky, lebo dáte vašemu telu presne to čo potrebuje.

3, 4x tréningový plán

Počas celých 30 dní budeme dostávať nielen vašu myseľ do pohybu, ale aj vaše telo. Každý týžden odomňa obdržíte 10-min. hight intesive tréningový plán na zadok, stehna a brucho. Cvičenia budú krátke, ale veľmi efektívne.

Každý deň len 10 min po dobu 30 dní bude mať obrovský dopad na vaše telo a myseľ. Malými krokmi k veľkým výsledkom.

4, Tajná facebook skupina

Táto skupina bude slúžiť aby sme boli denno – denne spolu v kontakte, ale nie len so mnou , ale aj s ďalšími ženami, ktoré majú rovnaký cieľ presne ako vy dostať sa do formy a nie je nič hodnotnejšie ako mať okolo seba takéto ženy, ktoré sa budú navzájom podporovať, motivovať a vymieňať si skúsenosti. Už v tom nebudete sama, ale budeme chudnúť spolu, krok po kroku.

Zároveň tam budem aj ja, aby som vám bola neustále „po ruke“ aby som vám mohla za každým odpovedať na vaše otázky, aby som vás mohla viesť krok po kroku za vašou postavou snov.

Navyše budem každý týždeň točiť pre vás  v skupine živé videá takz. facebook live, aby sme boli stále spolu v kontakte, aby som mohla odpovedať na vaše otázky, aby som vás podporila ,usmernila, ale aj „nakopla“na vašej ceste za vaším novým telom.

Počas celých 30 dní ziskate odomňa podporu a pôjdeme spolu deň po dni.

+ BONUS navyše

e-book: 5-dňový pán na ploché brucho

Výsledky žien, ktoré už absolvovali

30-dňovú výzvu

Výsledky žien, z dlhodobého hľadiska

Príbeh o mne…

Pred 13 rokmi som bola na vašich miestach. Vycestovala som do Anglicka, kde som žila 5 rokov. A tam začalo moje priberanie. Kilo po kile a zrazu ani neviem ako a mala som o 7 kíl navyše.

Možno si poviete, že to nie je veľa, pre mňa to bolo extra veľa. A viem keby som s tým nezačala niečo robiť tak v dnešnej dobe po dvoch  pôrodoch by som mala navyše možno už 10 a možno aj 20. Ja neviem, ale čo viem je to, že to má  vždy tendeciu rokmi stúpať.

V tej dobe som bola  zúfalá, začala som robiť to čo robí 99% žien keď chcú schudnúť. Začala som držať diéty, obmedzovať sa v jedle, hladovať, dokonca som pridala aj šport, ale bohužial NIČ nepomáhalo váha stále stála ani gram dole, dokonca v niektorých momentoch mi váha ešte aj stúpla kilo, dve navyše.

Prestala som mať rada svoje telo a každým dňom som nachádzala len nedostatky. Neforemná postava, ovisnuté brucho, veľké stehná, veľký zadok.

Ako to už býva s každým kilom navyše prichádzaju aj zdravotné problémy. Ja som nebola výnimkou začala som mať problémy so zápchov, trpela som extrémnou únavou a vyčerpanosťou. Bývala som nafúktnutá, ako balón. Začali mi extrémne vypadávať vlasy, našla som si hrčku v prsníku a toto všetko to zakončila NEKONTROLOVATEĽNÁ CHUŤ NA SLADKÉ.

Bola som schopná zjesť celú čokoládu na posedenie v tom momente to bol skvelý pocit, vychutnávala som si ju, ale hneď ako som ju zjedla prišli hrozné výčitky.

Bola som v koncoch, nevedela som čo mám robiť, na koho sa obrátiť, kto by mi s tým pomohol.

Trápila som sa až dovtedy pokiaľ som nezistila, že ak chcem schudnúť bez JOJO efektu- navždy a natrvalo, nestačí len zmeniť stravu a tráviť hodiny a hodiny vo fitku. To je strašne málo.

A začala som študovať…

Počas mojej praxe, učenia, vzdelávania sa, skúšania (čo funguje a čo nie) cestovania po rôznych seminároch, tréningoch, konferenciách, som zistila že za krásnou, sebavedomou, ženou ktorá  je spokojná vo svojom tele, je spokojná so svojou hmotnosťou je omnoho, omnoho viac, než len nefunkčné DIÉTY, ktoré vám viac ublížia, ako pomôžu.

A práve preto toto učím ženy po celom slovensku a česku, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU, týrania a hladovania, aby sa už nikdy nemuseli trápiť s kilami navyše.

Učím ich to, čo som sa ja musela učiť a študovať roky, aby som na to prišla.

Mojím programom chudnutia už prešlo mnoho žien, ktoré na začiatku nevedeli, ako schudnúť, nevedeli, ako docieliť svoju vytúženú postavu, boli úplne stratené. V dnešnej dobe sú to krásne, sebavedomé ženy, ktoré dosiahli svoj cieľ chudnutia.

Ja a moje tehotenské kilá navyše

 

Pri jednom aj druhom tehotenstve som pribrala 15-16kg. Popôrodné kilá zišli naozaj veľmi rýchlo a taktiež rýchlo som sa dostala naspäť do formy, ale to len preto, lebo viem, ako naše ženské telo funguje, čo potrebuje a čo naopak mu veľmi škodí. Teraz už viem že schudnúť a hmotnosť si udržať je veľmi jednoduché, ak sa dodržia určité kroky a strátégie.

Prestaňte sa trápiť diétami, hladovkami, ako som to ja robila v minulosti. Pomôžem aj tebe schudnúť bez JOJO EFEKTU aby si sa už NIKDY nemusela trápiť s  kilami navyše, ale práve naopak si budeš užívať svoje NOVE JA už za 30 dní.

 Zapoj sa do 30-dňovej výzvy a ideme „makať“ na tvojom NOVOM JA

Možno si hovoríte…

Ja to nezvládnem, ja nemám pevnú voľu, ako to len ja môžem dokázať, keď som sa pokúšala už toľko krát a NIKDY sa mi to nepodarilo, vždy som schudla a vždy naspäť pribrala.

Ak sa vydáte na cestu spolu so mnou na  cestu zdravého, trvalého chudnutia bez JOJO efektu, týrania a hladovania. Verte mi, že aj vy to zvládnete. Potrebujete si veriť, ja vám už verím 🙂

Ja osobne vás budem na vašej ceste sprevádzať krok po kroku a pokial to zvládliostatné ženy zvládnete to aj vy. Ste taktiež z mäsa a kostí ako oni 🙂

Ak ste pevne rozhodnutá, že už nechcete nosiť na sebe navyše kilá,ktoré vám len spôsobujú zdravotné problémy, ale práve naopak chcete sa konečne cítiť lepšie, zdravšie, vitálnejšie, chcete byť viac sebavedomejšia, príťažlivejšia žena pre samu seba, vaše okolie, partnera

„Tak poďte a vykročte na cestu za vašou vysnívanou a vytúženou postavou“

Výskumy ukazujú, že až  56% žien nikdy neschudne kvôli tomu:

 • že sa rozhodnú pre nefunkčný spôsob chudnutia
 • že nemajú dostatočnú podporu 
 • že diétujú a držia prísne a strikné jedálničky
 • že nemajú dostatočnú podporu a vnútornú motiváciu 
 • že namajú radi samích  seba/nemilujú svoje telo

…to je spôsobené tým, že nedodržujú tie správne kroky, overené  a zaručené spôsoby  ktoré ich dovedú k ich vysnívanemu cieľu.

Veľa žien trávi dlhé hodiny v posilňovni a vyslovene svoje telo len trápia a výsledky skoro žiadne, ( viem o čom hovorím sama som si tým prešla. Hodiny a hodiny som strávila vo fitku a výsledky žiadne

Táto 30 dňová výzva predstavuje úplne NOVÝ prístup. Pracuje vo váš prospech, nie proti vám. Rešpektuje váš čas, nediktuje vám prísne jedálničky a dáva vášmu telu presne to, čo potrebuje, aby sa vaše telo, ale aj myseľ dostala do formy. Plus vás obklopí ďalšími ženami, ktoré vás podporia v dosahovaní vašich cieľov.

Mojim cieľom je pomáhať ženám, aby schudli bez jojo efektu, týrania a hladovania, aby sa už nikdy nemuseli trápiť s kilami navyše a hlavne začali milovať samu seba. Práve preto som túto 30 dňovú výzvu prispôsobila tak, aby každá jedna žena si ju mohla dovoliť.. Preto som sa rozhodla, že dám šancu pridať sa čo najväčšej skupine žien a stanovila veľmi priateľnú cenu. Ak sa rozhodnete, že sa pridáte k 30 dňovej výzve, tak získate:
 • vstup do uzavretej FB skupiny (len pre členky výzvy)
 • moju pravidelnú podporu – „zoberiem vás za ruku a pôjdeme spolu“
 • 4 x stravovací plán – návod krok za krokom, ako správne kombinovať potraviny, ale hlavne pripravovať
 • 4 x meditačné nahrávky – ako začať mať rada samu seba, svoje telo bez výčitiek (toto vám zmeni život na ruby – VERTE MI)
 • 4 x 10 minutový high intesive tréningový plán
 • e-book – 5-dňový plán na ploché brucho

Toto všetko môžete získať dnes,

za 29,90 eur 

 

Investujte do seba, do svojho NOVÉHO JA, do svojho zdravia, vitality  denne LEN 0,30 eur. Vy si to zaslúžite!!!!

 

TAK ČO, PRIDÁŠ SA AJ TY?

Klikni na tlačidlo pod týmto textom a

rezervuj si svoje miesto len za 29,90€

 

Nevzdávajte sa na ceste za vašou vysnívanou a vytúženou postavou, aplikujte do svojho života rady ktoré fungujú a prinášaju reálne výsledky. Ja sama a moje klientky ich denno denne používame.

Prajem vám skvelý pocit zo samej seba.

„miluj svoje telo a chudni bez JOJO EFEKTU“

S pozdravom Evka Miklúšková

Špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy.

Ak máte akékoľvek otázky napíšte  mi na evkamikluskova@chudnutiesradostou.sk, alebo mi zavolajte na 0904 169 134

S radosťou pomôžem 🙂