EVKA MIKLÚŠKOVÁ - Špecialista na redukciu hmnotnosti pre ŽENY - miluj svoje telo a chudni bez jojo efektu

10-dňový detox na formovanie postavy

10-dňový DETOX na formovanie postavy

Premýšľali ste niekedy, prečo …

  sa cítite vyčerpaná, unavená a bez energie?

 prečo rok čo rok priberáte?

 prečo vás z ničoho nič začne bolieť hlava?

 prečo máte zdravotné problémy?

 prečo už máte roky problém so zápchou, alebo hnačkou?

 prečo máte problémy s trávením (nafukovanie, plynatosť…)

 prečo máte akné, alebo kožné problémy

 prečo sa vám už roky nedarí schudnúť aj keď sa snažíte?

Kde je ten problém?

V prvom rade sú to škodlivé toxíny, ktoré sa dostávaju do vášho tela prostredníctvom pesticídov vo vašom jedle, vo vode, v liekoch mydlách,šampónoch, v kozmetike a dokonca aj dymom, ktoré vdychujete.

Faktom je, že nie je možné sa im úplne vyhnúť – toxíny sú VŠADE

Teraz budete možno prekvapená?

Dokonca za toxíny v tele považujeme aj vnútorné tuky v tele. Tieto tuky vám  spôsobujú nadváhu, až obezitu, zväčšovanie obvodu pása (väčšie brucho), únavu, vyčerpanosť, potenie a  mnohé zdravotné problémy (napr. zvýšený cholesterol, vysoký tlak, dýchavičnosť…atď)

Určitý podiel vnútorného tuku je pre nás životne dôležitý, lebo práve v tukoch sa rozpúšťajú dôležité vitamíny. Problém nastáva, ak je tento podiel väčší, než zodpovedá nášmu veku a pohlaviu.V tom momente sa z nášho pomocníka stáva veľmi nebezpečný až zákerný nepriateľ.

Vnútorny tuk produkuje škodlivé látky(toxíny) a extrémne spomaľuje metabolizmus. Výsledkom sú krvné zrazeniny, upchaté cievy, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol, cukrovka, infarkt, mozgová príhoda a neskôr aj onkologické ochorenia bohužial.

Dokonca môže aj za chrápanie, poruchy spánku, extrémnejšie a zapáchajuce  potenie sa. A to všetko majú za následok vysoký podiel tuku vo vašom tele.

Máte veľa stresu, alebo depresie?

Je dokázané, že ženy s príznakmi depresie majú omnoho vyššiu pravdepodobnosť, že ich brušný tuk bude omnoho viac zastúpený v tele ako u žien bez výraznejších prejavov depresie, alebo stresu.

Súvisí to hlavne s tým, že ženy, ktoré trpia depresiami alebo stresom majú málo pohybu a veľmi zlé stravovacie návyky, tým pádom sa v ich tele toxíny hromadia veľmi rýchlo, čo má aj za následok zhoršenie nálady (nervozita, podráždenosť, hnev, vyčerpanosť a pod.)

Toto všetko bola  zlá správa.

Ale je tu lepšia správa!

MÁM PRE VÁS RIEŠENIE

Vo vnútri vás vezmem za ruku na 10 dní a ukážem vám…

 

Recepty na spaľovanie tukov, detoxikáciu tela, budovanie svalovej hmoty, ktoré prinútia vaše telo

dať dole 3-5kg UŽ ZA 10 dní!

Venujte prosím pár minút na prečítanie informácii uvedených nižšie, pretože 10-dňový DETOX na formovanie postavy je vaše jednoduché riešenie na detoxikáciu tela, zrýchlenie metabolizmu a úbytok vnútorných tukov.

Aby ste však dosiahli maximálne výsledky pri redukovaní vašej váhy, musíte dodržiavať tento špecifický stravovací a výživový plán.

Je to momentálne absolútne rozhodujúce pre váš úspech, aby ste spoznali presne proteíny, sacharidy a zdravé tuky, ktoré vaše telo potrebuje na spaľovanie vnútorneho tuku.

Z toho dôvodu som vytvorila  10-dňový DETOX na formovanie postavy, kde nájdete jednoduché, ľahké, chutné recepty a ľahkostráviteľné jedlá  na celých 10 dní, ktoré zrýchľujú metabolizmus, budujú beztukovú svalovú hmotu a  vylučujú RYCHLO prebytočný telesný tuk. 

JE TO NAOZAJ TAK!

Navrhla som tento jednoduchý 1O-denný program tak aby vám poskytol vysoko efektívne výsledky za pomoci receptov, ktoré sú nakombinované tak aby ste detoxikovali telo, spaľovali telesný tuk, budovali svalovú hmotu, upravili si  trávenie  a predovšetkým:

 

schudnete až 3-5kg za 10 dní na tukovej hmote

výrazne eliminujete toxíny vo vašom tele

rapidne znížite  množstvo brušného tuku 

znížte zápal vo vnútri tela 

extrémne zrýchlite  výkonosť vášho metabolizmu

zvýšte fyzický výkon 

znížite celkový telesný tuk na zadku, bruchu a stehnách

budete mať viac energie a vitality už za 10 dní

Som naozaj štastná a nadšená, že môžem s vami zdieľať tieto jednoduché a úžasne tajomstvá, ako za 10 dní mať FANTASTICKÉ výsledky.

Týmto 10-dňovým DETOXOM na formovanie postavy vám garantujem, že ste nikdy predtým nezažili nič podobné. Je to osvedčený 10-dňový program, ktorý vám poskytne úžasne výsledky čo v najkratšom čase. (už za 10 dní)

Nasledujte ho prosim presne deň po dni a okamžite začnete páliť váš nadbytočný telesný tuk, zrýchlovať metabolizmus, detoxikovať telo  a budete sa cítiť omnoho mladšie, krajšie, vitálnejšie.

Na rozdiel od mnohých iných programov, ktoré vás nechávajuú hladné, podráždené  alebo si vyžadujú rôzne nedostupné a drahé potraviny k príprave.

Toto je úplne iné!! 

Prestaňte počítať kalórie, sacharidy, alebo tuky vo vašej strave. Prestaňte robiť to čo nefunguje a spôsobuje následne priberanie (známy jojo efekt)podráždenosť, zdravotné problémy a pod.

Začnite aj vy chudnúť bez jojo efektu, týrania,  hladovania, ako už mnoho žien pred vami.

Len výsledky, ktoré môžete cítiť a vidieť sa počítaju!!!

Len si predstavte…

že poznáte veľmi jednoduché a účinne recepty, ktoré spôsobia masívnu stratu vášho telesného tuku

že spoznáte jedlá, ktoré vám pomôžu pri  naštartovaní vášho metabolizmu a vaše svaly sa budú budovať omnoho rýchlejšie

že poznáte zdravé a chutné recepty, ktoré si pripravíte za 15 min a budú chutiť celej rodine

že spoznáte super protizápalové potraviny, ktoré vám znížia zápal v tráviacom trakte,čo vedie k plochšiemu a sexi brušku

ža spoznáte potraviny, ktoré vám pomôžu budovať svalovú hmotu, ktorá následne bude „požierať“ váš nadbytočný telesný tuk

spoznáte ľahko stráviteľné jedlá a potraviny , ktoré vám extrémne pomôžu z detoxikáciou vášho tela

a omnoho viac…

 

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby sa zlepšila vaša postava, zdetoxikovalo telo, naštartoval sa metabolizmus, vyformovala sa   postava  je  uvedené v tomto e-booku.

Tento e-book je navrhnutý tak, aby pomocou jednoduchých, zdravých, chutných a hlavne ľahko-stráviteľných jedál  vám umožnil rýchle a  viditeľné výsledky. !!UŽ ZA 10 DNÍ!!

Pri objednávke tohto e-booku získate aj môj ďalší e-book: 5-dňový plán na ploché brucho. Spoznáte a naučíte sa krok po kroku, ako docieliť svoju vysnívanú postavu po ktorej túžite už roky.

Pozrite sa na dychberúce výsledky, aké môžete aj vy dosiahnuť.

 

10-dňový DETOX na formovanie postavy funguje tak rýchlo, že za už za 10 dní budete sťíhlejšia, budete sa cítiť viac sexi, vaša pokožka, myseľ a telo sa budú sa cítiť, ako znovuzdrodené.

Vaše celkové výsledky budú ohromujúce, lebo budete robiť to čo funguje na 100%.

Už 100-ky žien získali úžasne výsledky. A vy môžete byť ďalšou v poradí.

Jedlá v tomto e-booku sú založené na vedách o konzumácii čistých, nezápalových potravín, u ktorých sa dokázalo, že spaľujú tuk a zmierňujú zápal z brucha a stehien.

Jednoduchá kombinácia potravín vám prinesie  neuveriteľné výsledky v čo najkratšom čase.

 

Pozrite čo všetko môžete stratiť…

 

 Nuž budem musieť ísť s pravdou von, pretože viem, že ako náhle použijete tento program, budete prekvapená, aké výsledky vám to prinesie.

Tento špeciálny e-book 10-dňový DETOX na formovanie postavy aj s bonusom navyše 5 -dňový plán na ploché brucho NIKDE INDE takú to ponukú neponúkam a NIKDY NEBUDEM!!! 

Táto ponuka je len na tejto stránke

Tak preto konajte rýchlo a využite túto špeciálnu ponuku odomňa a začnite ešte dnes pracovať na vašom novom JA, budete naozaj prekvapená, aké skvelé výsledky vám to prinesie už za 10 dní.

Zažite aj vy ten pocit, keď sa po 10 dňoch budete cítiť, ako znovuzrodená, budete mať omnoho viac energie,  vaše telo bude čistejšie, bude pracovať v zrýchlenom režime spaľovania tukova váš obvod pásu sa rapidne zmenší.

Sľubujem, že to zažijete, keď poviete ÁNO tomuto 10-dňovému DETOXU na formovanie postavy.

zaberie vám to len 10 dní!!! 

Aj pre vás toto môže byť začiatok vašej cesty. Vášho NOVÉHO JA.

Tento úžasný 10-dňový program na DETOX robí to, čo nemôžu robiť žiadne pilulky, čarovné nápoje na chudnutie –  prirodzene spúšťa schopnosť vášho tela nakopnúť a naštartovať extrémne spomalený metabolizmus a detoxikovať telo.

Pokračujte – objednajte si teraz, 10-dňový DETOX na formovanie postavy.

Som o tom presvedčená, že tento 10-dňový program bude pracovať pre vás, ako náhle začnete používať tieto osvedčené stratégie, ktoré pomohli mne a mnohým ženám pred vami.

Poďte do toho

 

Náklady na tento program je 40 eur. Vy však zaplatíte LEN 9,90 eur, čo je naozaj zlomok ceny  v porovnaní s inými produktami  na trhu, alebo osobný koučing so mnou.
Každé euro, ktoré do seba  investujete vám garantujem.  Ak po ukončení 10-dňového detoxu neuvidíte, alebo nepocítite  žiadne výsledky, vrátim vám vašu investíciu.

Cena ebooku je len 9,90€

Som špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy a už 7 rokov vediem  ženy k zdravému životnému štýlu  a nie len to pomáham a učím ich ako schudnúť bez jojo efektu, týrania, hladovania a aby sa naučili milovať svoje telo bez žiadných výčitiek.

Mojím cieľom je pomáhať ženám aby sa z nich stali krásne, sebavedomé a príťažlivé ženy. Myslím že tento svet potrebuje viac žien, ktoré prekypujú zdravím, šťasťím spokojnosťou a láskou.

Príbeh o mne…

Pred 13 rokmi som bola na vašich miestach. Vycestovala som do Anglicka, kde som žila 5 rokov. A tam začalo moje priberanie. Kilo po kile a zrazu ani neviem ako a mala som o 7 kíl navyše.

Bola som zúfalá, začala som držať diéty, obmedzovať sa v jedle, hladovať, dokonca som pridala aj šport, ale bohužial NIČ nepomáhalo váha stále stála ani gram dole, dokonca v niektorých momentoch mi váha ešte aj stúpla kilo, dve navyše.

Prestala som mať rada svoje telo a každým dňom som nachádzala len nedostatky. Neforemná postava, ovisnuté brucho…atď.

Ešte aby nestačilo pridali sa k tomu aj zdravotné problémy, ako zápcha, nafúktnuté brucho, extrémna únava, vyčerpanosť, vypádavanie vlasov, ekzém, hrčka v prsníku a toto všetko to zakončila NEKONTROLOVATEĽNÁ CHUŤ NA SLADKÉ.

Bola som schopná zjesť celú čokoládu na posedenie v tom momente to bol skvelý pocit, vychutnávala som si ju, ale hneď ako som ju zjedla prišli hrozné výčitky.

Bola som v koncoch, nevedela som čo mám robiť, na koho sa obrátiť, kto by mi s tým pomohol.

Trápila som sa až dovtedy pokiaľ som nezistila, že ak chcem schudnúť bez JOJO efektu- navždy a natrvalo, nestačí len zmeniť stravu a tráviť hodiny a hodiny vo fitku. To je strašne málo.

A začala som študovať…

Počas mojej praxe, učenia, vzdelávania sa, skúšania (čo funguje a čo nie) cestovania po rôznych seminároch, tréningoch, konferenciách, som zistila že za krásnou, sebavedomou, ženou ktorá  je spokojná vo svojom tele, je spokojná so svojou hmotnosťou je omnoho, omnoho viac, než len nefunkčné DIÉTY, ktoré vám viac ublížia, ako pomôžu.

A práve preto toto učím ženy po celom slovensku a česku, ako schudnúť BEZ JOJO EFEKTU, týrania a hladovania, aby sa už nikdy nemuseli trápiť s kilami navyše.

Učím ich to, čo som sa ja musela učiť a študovať roky, aby som na to prišla.

Mojím programom chudnutia už prešlo mnoho žien, ktoré na začiatku nevedeli, ako schudnúť, nevedeli, ako docieliť svoju vytúženú postavu, boli úplne stratené. V dnešnej dobe sú to krásne, sebavedomé ženy, ktoré dosiahli svoj cieľ chudnutia.

Ja a moje tehotenské kilá navyše

Pri jednom aj druhom tehotenstve som pribrala 15-16kg. Popôrodné kilá zišli naozaj veľmi rýchlo a taktiež rýchlo som sa dostala naspäť do formy, ale to len preto, lebo viem, ako naše ženské telo funguje, čo potrebuje a čo naopak mu veľmi škodí. Teraz už viem že schudnúť a hmotnosť si udržať je veľmi jednoduché, ak sa dodržia určité kroky a strátégie.

urobte aj vy múdre rozhodnutie a objednajte si

10-dňový DETOX na formovanie postavy a

15011380414793-avokado

spoznáte veľmi jednoduché a účinne recepty, ktoré spôsobia masívnu stratu vášho telesného tuku

15011380414793-avokado

spoznáte SUPER TIP na účiny detoxikačný nápoj

15011380414793-avokado

spoznáte jedlá, ktoré vám pomôžu pri  naštartovaní vášho metabolizmu a vaše svaly sa budú budovať omnoho rýchlejšie

15011380414793-avokado

spoznáte zdravé a chutné recepty, ktoré vám pomôžu na vašej ceste za vašou vysnívanou postavou

15011380414793-avokado

spoznáte super protizápalové potraviny, ktoré vám znížia zápal v tráviacom trakte, čo vedie k plochšiemu a sexi brušku

15011380414793-avokado

spoznáte potraviny, ktoré vám pomôžu budovať svalovú hmotu, ktorá následne bude„požierať“ váš nadbytočný telesný tuk

15011380414793-avokado

spoznáte ľahko stráviteľné jedlá a potraviny , ktoré vám extrémne pomôžu z detoxikáciou vášho tela

už za 10 dní budete štíhlejšia a budete mať omnoho lepší pocit zo samej seba

LEN 10 DNÍ

 

Poďte do toho

 

Náklady na tento program je 40 eur. Vy však zaplatíte LEN 9,90 eur, čo je naozaj zlomok ceny  v porovnaní s inými produktami  na trhu, alebo osobný koučing so mnou.
Každé euro, ktoré do seba  investujete vám garantujem.  Ak po ukončení 10-dňového detoxu neuvidíte, alebo nepocítite  žiadne výsledky, vrátim vám vašu investíciu.

Cena ebooku je len 9,90€

Ženy, ktoré urobili išli do akcie a urobili správne rozhodnutie…

Cena ebooku je len 9,90€

Rozhodnutie je LEN NA VÁS

 

Nevzdávajte sa na ceste za vašou vysnívanou a vytúženou postavou, aplikujte do svojho života rady ktoré fungujú a prinášaju reálne výsledky. Ja sama a moje klientky ich denno denne používame.

Prajem vám skvelý pocit zo samej seba.

„miluj svoje telo a chudni bez JOJO EFEKTU“

S pozdravom Evka Miklúšková

Špecialista na redukciu hmotnosti pre ženy.

Ak máte akékoľvek otázky napíšte  mi na evkamikluskova@chudnutiesradostou.sk, alebo mi zavolajte na 0904 169 134

S radosťou pomôžem 🙂